ANTYKOROZJA STALI

Wykonujemy zabezpieczenia antykorozyjne stali zarówno w konstrukcjach nowych, jak i przeznaczonych do remontu. Antykorozję stali realizujemy zgodnie z normą PN-EN 8501 i PN-EN 12944. Zabezpieczamy ciężkie i drobne konstrukcje stalowe powłokami malarskimi i ognioochronnymi w warunkach warsztatowych oraz u Klienta. Malowanie antykorozyjne na mokro to obecnie najlepsza technika stosowana do zabezpieczania powierzchni konstrukcji stalowych.
Wykonujemy m.in. zabezpieczenia i renowacje konstrukcji hal, mostów, kładek, rurociągów, suwnic, zbiorników, środków transportu, maszyn i urządzeń. Nasze dotychczasowe osiągnięcia w dziedzinie antykorozji stali potwierdzają stosowne certyfikaty oraz liczne referencje, dające świadectwo jakości i solidności wykonywanych przez nas usług.

W zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych wykonujemy:

 • malowanie na mokro
 • zabezpieczenia ogniochronne ppoż. konstrukcji stalowych
 • czyszczenie strumieniowo - ścierne /zarówno u klienta jak i w kabinie śrutowniczej
 • Roboty wysokościowe
 • Projektowanie i nadzór wykonywanych zabezpieczeń antykorozyjnych na konstrukcjach stalowych Jeśli chcesz poznać ceny naszych usług
 • ZABEZPIECZENIE ANTYKOROZYJNE STALI W GRUNCIE

  Konstrukcje stalowe szczególnie te umieszczone w gruncie są narażone na działanie m.in. czynników atmosferycznych. Aby zapobiec ich niszczycielskiej sile, warto zabezpieczyć materiał przed korozją. Zabezpieczenie antykorozyjne stali przeznaczonej do umieszczenia w gruncie powinno obejmować kilka etapów, mianowicie: · usunięcie rdzy i osadu, · mycie powierzchni, · odtłuszczanie, · malowanie farbą podkładową, · malowanie farbą międzywarstwową, · malowanie na mokro farbą nawierzchniową.
  Stosowane w naszym zakładzie wielowarstwowe, organiczne powłoki ochronne zapobiegają rozwojowi korozji ogólnej, która wraz z upływem czasu prowadzi do niszczenia materiałów metalicznych.

  ZAUFALI NAM